STK GKS Kobierzyce - Witamy!

* viceMistrz IV Liga 2013 * Mistrz Liga Okręgowa 2005 * Mistrz Klasa - A 2004

DOŁĄCZ DO NAS CZEKAMY NA CIEBIE STK GKS KOBIERZYCE

NABÓR MŁODZIEŻY DO SEKCJI TRWA CAŁY ROK ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Najbliższy Mecz Ligowy

Zjednoczeni Żarów : STK GKS Kobierzyce

IV-Liga Dolnośląska – 28. Kolejka
Żarów niedziela 07.06.2015 - godzina 17:30

Ostatni Mecz Ligowy

STK GKS Kobierzyce 4:1 BKS Bolesławiec

IV-Liga Dolnośląska – 27. Kolejka
Kobierzyce Sobota 30.05.2015 - godzina 17:00

NAJBLIŻSZE MECZE - 27 KOLEJKA IV - LIGA

30/31 MAJ 2015r.

STK GKS KobierzyceBKS Bolesławiec 4:1
ChojnowiankaOlimpia Kowary 0:8
AKS StrzegomZjednoczeni Żarów 4:4
Orzeł ZąbkowiceWłókniarz Mirsk 0:1
Sokół Wielka LipaWidawa Bierutów 5:0
Miedź II LegnicaNysa Zgorzelec 4:0
LZS Stary Śleszów KS Polkowice :
Granica BogatyniaSzczedrzykowice 1:3

NAJBLIŻSZE MECZE - 28. KOLEJKA IV - LIGA

06/08 CZERWIEC 2015r.
Zjednoczeni ŻarówSTK GKS Kobierzyce:
AKS StrzegomWłókniarz Mirsk:
Olimpia KowaryGranica Bogatynia:
SzczedrzykowiceLKS Stary Śleszów:
KS PolkowiceMiedź II Legnica:
Widawa BierutówZąbkowice Śląskie:
Włókniarz MirskSokół Wielka Lipa:
BKS BolesławiecChojnowianka:

TABELA IV LIGI 2014/2015

foto

Trener Marcin Krzykowski - myślę, że w najbliższym spotkaniu zapewnimy sobie 4 - ligowy byt.

Na trzy kolejki przed końcem IV-ligowej rywalizacji na dolnośląskich boiskach, trener Marcin Krzykowski szerzej odkrywa jakie panują nastroje w STK GKS’ie przed rywalizacją z Zjednoczonymi, Włókniarzem oraz Widawą.

foto

FOTO: Zgodnie z planem - pewnie pokonany BKS Bolesławiec.

Nie zwalnia tempa drużyna trenera Marcina Krzykowskiego - wygrana 4:1(2:0) z solidnym zespołem z Bolesławca potwierdza potencjał naszej kadry. Nie zatrzymujemy się aby uzyskać jak najwyższą pozycje w ligowej tabeli na koniec sezonu.

foto

Juniorzy: STK GKS Kobierzyce vs Czarni Jelcz Laskowice 4:1(2:1).

Czerwone Kobierzyce - czerwone niczym wino ... Po pełnym emocji sportowych i tych mniej sportowych wygrywamy z zespołem Czarnych Jelcz Laskowice 4:1(2:1). Ponowie dwie bramki dorzuca do swojego konta, skuteczny tej wiosny Daniel Owczarek.

foto

IV-Liga: Bez presji i formie – wysoko 4:1(2:0) wygrywamy z BKS Bolesławiec.

Kolejny przeciwnik, który odwiedził Kobierzycki stadiom został odprawiony z kwitkiem. W przekroju całego spotkania byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, co oddaje końcowy rezultat. Nasz zespół dobrze wyglądał na tle solidnej drużyny...

foto

KAMIL KACZMAREK - zawodnik STK GKS Kobierzyce powołany do reprezentacji Polski U-23 UEFA Regions Cup!!!

20 - letni Kamil Kaczmarek ofensywny skrzydłowy obrońca STK GKS Kobierzyce znalazł się na liście 25 graczy powołanych na zgrupowanie oraz mecz towarzyski reprezentacji Polski U-23 UEFA Region CUP.

foto

Decydujący miesiąc: w Kobierzycach z BKS Bolesławiec celując w trzy punkty.

Sezon piłkarski na boiskach IV-ligi dolnośląskiej wchodzi w kluczowy okres. Każdy zdobyty punkt w końcówce obecnego sezonu pozwala poprawić pozycję w ligowej tabeli. Szczególnie dotyczy to STK GKS Kobierzyce – gramy z BKS Bobrzanie Bolesławiec.

Zapowiedz weekendowego grania.

W sobotę 30 maja o godzinie 17:00 pierwsza drużyna STK GKS Kobierzyce powalczy o punkty z BKS Bolesławiec. Juniorzy również na naszym stadionie w sobotę o 11:00 zagrają z Czarnymi Jelcz Laskowice. Rezerwy tym razem pauzują.

foto

Juniorzy na właściwym torze - wygarana i 5 bramek zdobytych z Forzą Wrocław.

Wygrana w dość mocno osłabionym składzie naszych juniorów starszych daje jeszcze większą satysfakcję zwycięstwa w tym pojedynku. Na Sztabowej wygrywamy z drużyną Forzy Wrocław 5:2(2:1). Skuteczną formą błysnęli Owczarek i Skowroński

foto

Rezerwy: derbowa wygrana 1:5 (1:3) z MKS Małuszów.

Po zamieszaniu z odebraniem 4 punktów drugiej drużynie oraz po wahaniach formy i słabej rundzie wiosennej Rezerwy STK GKS Kobierzyce wygrywają pewnie 1:5(1:3) w derbach z MKS Małuszów. Szybko strzelamy bramkę - gamy pod nasze dyktando.

foto

FOTO: 8:0 przerwa w grze - Chojnów na kolanach.

Zapominamy szybko o okolicznościach meczu z Chojnowianką Chojnów. Co ważne nikt nie zapomniał o Kibicach, którzy wybrali się na Kobierzycki stadion i zobaczyli jedynie jedną połowę. Władze Klubu zaprosiły większość na pomeczowy posiłek.

Sponsorzy i partnerzy