STK GKS Kobierzyce - Witamy!

* viceMistrz IV Liga 2013 * Mistrz Liga Okręgowa 2005 * Mistrz Klasa - A 2004

Dołącz do nas!

nabór młodzieży

Najbliższy Mecz

MKS Bumerang Wrocław : STK GKS Kobierzyce

Druga Runda Pucharu Polski - Wrocław
sobota 07.03.2015 - godz. 14:00

Ostatni Mecz Ligowy

STK GKS Kobierzyce 3:1 MKS Nysa Zgorzelec

IV - Liga Kolejka nr.16 - Kobierzyce
sobota 22.11.2014 - godz.14:00

NAJBLIŻSZE MECZE - 17. KOLEJKA IV - LIGA

MARZEC 2015

STK GKSKS Polkowice :
Olimpia KowaryMiedź II :
ChojnowiankaNysa Zgorzelec :
Stary ŚleszówSokół W.L. :
GranicaOrzeł Ząbkowice :
Orkan KS Strzegom :
Widawa BierutówBKS Bobrzanie :
WłókniarzZjednoczeni :

MECZE KONTROLNE ZIMA 2015r.

od 24 styczeń do 14 marzec 2015r.
STK GKSTor Dobrzeń Wielki4:0
STK GKSBór Oborniki Śląskie7:1
STK GKSBystrzyca Kąty Wr.4:1
STK GKSPolonia Środa Śl.2:1
STK GKSFoto Higiena Gać1:3
STK GKSBTP Stal Brzeg :
STK GKSOdra Malczyce :

TABELA IV LIGI 2014/2015

Rezerwy wbijają siedem bramek Mechanikowi Brzezina.

Pierwszy mecz kontrolny przed rozpoczynającą się za blisko 4 tygodnie rundą wiosenną Klasy-B rozegrały rezerwy STK GKS Kobierzyce. Druga drużyna wysoko rozgromiła A-klasowego Mechanika Brzezina 7:0 (4:0).

Juniorzy Starsi gromią w sparingu 6:1(3:0) z LKS Stary Śleszów.

Lepsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła okazali się nasi młodzi zawodnicy od przedstawicielem Terenowej Ligi Juniorów St. - LKS Stary Śleszów. Rozbili przeciwnika przewyższając szybkością oraz kulturą gry.

Rezerwy zaczynają sparingowe granie.

Blisko już półtorej miesiąca jak trwają przygotowania do rundy wiosennej wszystkich zespołów w naszym Klubie. Druga drużyna rozegra pierwszy test mecz, po takim czasie intensywnych treningów – wyraźnie „głodna” meczowego rytmu.

Test Mecz z KS Falko Rzeplin odwołany

Nie mamy szczęścia do rozgrywania spotkań towarzyskich w obecnym okresie przygotowawczym. Po MKS'e Oława oraz KP Brzeg Dolny już trzecia gra nie odbyła się z powodów niezależnych od nas. Choroba piłkarzy Falko uniemożliwiła granie.

IV-Liga: Porażka w wartościowym test meczu z III-Ligowcem.

Trochę na własne życzenie, po indywidualnych błędach, przegrywamy z Foto Higieną Błyskawicą Gać 1:3(1:1). Przez długi czas meczu, wynik był remisowy, co wskazywało na wyrównaną rywalizację. Dwie bramki tracimy w ostatnich 5´ minutach.

IV-Liga: Wygrana bez fajerwerków w czwartym test meczu

Czwarte zwycięstwo w okresie przygotowawczy do rundy wiosennej, odnotowali seniorzy STK GKS Kobierzyce, pokonując Polonię Środa Śląska w rozmiarze 2:1(2:1).Trener Marcin Krzykowski ma o czym myśleć , względem postawy naszych piłkarzy w tym meczu.

IV-Liga: Wysoka wygrana z III-Ligowcem

W trzeciej tegorocznej grze testowej powtarza się scenariusz z poprzednich dwóch meczów towarzyskich. Równym tempem przez pełny wymiar czasowy punktujemy przeciwnika, aczkolwiek pierwsze 20 minut rywalizacji na takie zakończenie nie wskazywało.

A jak Academy Foodball Club

Coraz większego rozpędu nabiera projekt pod tytułem Akademia Piłkarska w Kobierzycach. W najbliższym tygodniu ma dojść do ważnego spotkania na szczeblu Władz Gminy Kobierzyce z grupą tworzącą projekt.

FOTO: Zajęcia fitnessu okiem obiektywu.

Scenariusz znany od początku okresu przygotowawczego - wysiłek, pot, intensywnie, dynamiczne ćwiczenia a nawet ból. Zajęcia fitnessu pod okiem Pani instruktor Heleny, dają mocno w kość naszym zawodnikom. To wszystko by nie było regresu formy.

FOTO: Gra wewnętrzna oraz sesja w obiektywie

Nie próżnowali zawodnicy pierwszej drużyny w sobotni poranek, najpierw rozegrali intensywną grę wewnętrzną a następnie pozowali do zdjęć na nową stronę internetową naszego Klubu. Modelem, któremu flesz nie przeszkadzał okazał się "Sliwa"-T