STK GKS Kobierzyce - Witamy!

* viceMistrz IV Liga 2013 * Mistrz Liga Okręgowa 2005 * Mistrz Klasa - A 2004

DOŁĄCZ DO NAS CZEKAMY NA CIEBIE STK GKS KOBIERZYCE

NABÓR MŁODZIEŻY DO SEKCJI TRWA CAŁY ROK ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

Ostatni Mecz Ligowy

STK GKS Kobierzyce 0 : 0 Sokół Wielka Lipa

IV-Liga Dolnośląska – 22. Kolejka
Sobota 25.04.2015 - godzina 15:00

Najbliższy Mecz Ligowy

Orzeł Ząbkowice Śląskie : STK GKS Kobierzyce

IV-Liga Dolnośląska – 23. Kolejka
Sobota 02.05.2015 - godzina 15:00

NAJBLIŻSZE MECZE - 23 KOLEJKA IV - LIGA

02/03 MAJ 2015r.

ZąbkowiceSTK GKS Kobierzyce :
ChojnowiankaSokół Wielka Lipa :
AKS StrzegomOlimpia Kowary :
Miedź II LegnicaBKS Bolesławiec :
LKS Stary ŚleszówZjednoczeni Żarów :
Granica BogatyniaWłókniarz Mirsk :
SzczedrzykowiceWidawa Bierutów :
KS PolkowiceNysa Zgorzelec :

NAJBLIŻSZE MECZE - 22. KOLEJKA IV - LIGA

25/26 KWIECIEŃ 2015r.
STK GKS KobierzyceSokół Wielka Lipa0:0
Miedź II LegnicaChojnowianka7:0
Olimpia KowaryNysa Zgorzelec3:1
Widawa BierutówKS Polkowice0:2
Włókniarz MirskSzczedrzykowice2:0
Zjednoczeni ŻarówGranica Bogatynia2:1
BKS BolesławiecLZS Stary Śleszów4:2
AKS StrzegomOrzeł Ząbkowice2:2

TABELA IV LIGI 2014/2015

foto

Rezerwy przegrywają w Bielanach Wrocławskich 4:2 (2:1).

Topnieje przewaga jaką wypracowała sobie druga drużyna jeszcze po rundzie jesiennej. Tracimy punkty w derbowej konfrontacji z Polonią Bielany Wrocławskie. Po przerwie doprowadzamy do remisu – ostatecznie przegrywamy 4:2 (2:1).

foto

FOTO: Jeden punkt z Sokołem wywalczony w dziesiątkę.

Gdy sędzia Mateusz Maj ukarał naszego zawodnika czerwoną kartką, wydawało się, że ciężko będzie utrzymać miano niepokonanych tej wiosny. Grając w osłabieniu rywalizujemy jak równy z równym, walcząc o komplet punktów.

foto

Remis na oparach – STK GKS Kobierzyce vs Sokół Wielka Lipa 0:0 (0:0).

Komplikuje się nasza sytuacja w tabeli po dzisiejszym remisie z Sokołem Wielka Lipa. Trener Krzykowski z drużyną w rundzie rewanżowej jeszcze nie przegrał meczu ale nie poprawia pozycji w tabeli. Dziś graliśmy w osłabieniu przez godzinę.

foto

Zapowiedź IV-Liga: Nasz zespół musi, przeciwnik może – STK GKS Kobierzyce vs Sokół Wielka Lipa.

Pracowite trzy tygodnie czekają naszą pierwszą drużynę, która w tym czasie zmierzy się z solidnymi rywalami. Pierwszą przeszkodą przed STK GKS Kobierzyce w tym okresie będzie Sokół Wielka Lipa – pięciu byłych graczy przyjedzie do Kobierzyc.

foto

Zapowiedz weekendowego grania – Wiesław Urycz na przeciw STK GKS II.

W sobotę 25 kwietnia pierwsza drużyna rozegra bardzo ważny mecz dla układu tabeli z Sokołem Wielka Lipa. Juniorzy wyjeżdżają walczyć o punkty do solidnego Piasta Żmigród, natomiast Rezerwy grają derby z Polonią Bielany Wrocławskie.

foto

VIDEO: Skrót meczu Miedź II vs STK GKS - remis ze wskazaniem na Lidera.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z wydarzeń boiskowych jakie miały miejsce w ubiegłą sobotę w Legnicy. Statystyki wskazują na niewielką przewagę gospodarzy. Relacja filmowa przeprowadzona przez naszego Partnera medialnego - DolPilka.pl

foto

VIDEO: Bramki z meczu Miedź II vs STK GKS – czy wątpliwy rzut karny?

Zapraszamy do obejrzenia bramek z meczu w Legnicy, gdzie największą kontrowersją okazała się sytuacja z 46’minuty, druga połowa , sędzia główny podyktował jedenastkę. Mecz wyrównany w efekcie podział punktów.

foto

Wypowiedzi po meczu Miedź II vs STK GKS – zadowoleni, jednak żałują straty punktów.

Remis z liderem rozgrywek Rezerwami Miedzi, należy przyjąć i myśleć o zdobywaniu kolejnych punktów. Filar naszego zespołu Krzysztof Wołczek wrócił do Legnicy, gdzie jeszcze niedawno bronił barw pierwszoligowej pierwszej drużyny Miedzianki.

foto

Rezerwy: Pewne zwycięstwo w małych derbach z Jaksonowem.

STK GKS II Kobierzyce wygrywa w trzecim meczu wiosennych rozgrywek z Polonią Jaksonów 3:0(1:0). Bezdyskusyjna przewaga naszego zespołu w pełnym wymiarze czasowym i tylko trzy bramki na naszym koncie. Goście nastawili się na jak najniższą przegraną

foto

Juniorzy: STK GKS Kobirzyce vs Pogoń Oleśnica 3:4 (2:2).

Mecz nie lada gratka dla wszystkich kibiców, którzy w ten sobotni wietrzny dzień wybrali się na stadion w Kobierzycach. Horror wygrywa lider z Oleśnicy 3:4 z mocno osłabioną drużyną juniorów starszych STK GKS Kobierzyce.

Sponsorzy i partnerzy