STK GKS Kobierzyce - Witamy!

* viceMistrz IV Liga 2013 * Mistrz Liga Okręgowa 2005 * Mistrz Klasa - A 2004

BKS BolesławiecNysa Zgorzelec2:1
ChojnowiankaKS Polkowice1:6
AKS StrzegomGranica Bogatynia:
Sokół Wielka LipaMiedź II Legnica:
Orzeł ZąbkowiceLZS Stary Śleszów0:1

TABELA IV LIGI 2014/2015

W pigułce 18. kolejka – Rywale grali w sobotę.

Jedna niespodzianka oraz zwycięstwa faworyzowanych drużyn, w sobotę 28 marca rozegrano część 18. kolejki IV-Ligi Dolnośląskiej. Już jutro, późnym popołudniem przekonamy się czy STK GKS Kobierzyce poprawi pozycję w tabeli.

Z v-ce Liderem juniorzy jednak bez punktów.

Nieznacznie bo 2:3 (1:1) przegrywają juniorzy starsi z drugą w ligowej tabeli MKS Polonią Środa Śląska. Zabrakło czasu i też szczęścia, natomiast przeciwnik wybijał nas z rytmu, dowożąc korzystny rezultat do końca meczu.

Złapać wiatr w żagle z solidnym Orkanem.

Szybko zapomnieli o zwycięstwie z KS Polkowice zawodnicy pierwszej drużyny. W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00, u siebie odbędzie się drugi test ligowy, który odpowie czy obecna forma pozwoli wyskoczyć na bezpieczny teren w tabeli.

Zapowiedz weekendowego grania.

Dwa dni i trzy mecze ligowe o punkty na stadionie w Kobierzycach. Juniorzy starsi powalczą w sobotę, natomiast rezerwy oraz pierwsza drużyna w niedzielę. Każdy z zespołów celuje w pełną pulę oczek, czyli liczymy na trzy zwycięstwa.

Akademia Piłki Nożnej - halowy turniej pikarski.

W dniu 14.03.2015r w Hali Sportowo Widowiskowej w Kobierzycach odbyły się kolejne zajęcia treningowe w ramach nowego projektu Gminnego Centrum Kultury i Sportu - Akademia Piłki Nożnej.

Trzy punkty Juniorów Starszych STK GKS Kobirzyce

Trzecia kolejka wiosennej rywalizacji w Klasie Okręgowej JS przynosi drużynie prowadzonej przez trenera Zbigniewa Kopcia zwycięstwo. Na wyjeździe wygrywamy pewnie z Strzelinianką Strzelin 2:4 (1:2) - naprawiając błędy z poprzednich spotkań.

Dwugłos trenerski: STK GKS Kobierzyce vs KS Polkowice 3:2(1:1).

Trener Pedryc - mogę tylko pogratulować gospodarzom myślę, że na dzisiaj jest to zespół zupełnie inny niż ten który widziałem jesienią i myślę, że zespół STK GKS Kobierzyce będzie piął się w górę tabeli ....

FOTO: okiem obiektywu mecz z V-ce Liderem

Murawa płyty głównej naszego stadionu przechodziła w ubiegłym tygodniu stopniowe prace aby przygotować jak najlepiej boisko do ligowej batalii o punkty z KS Polkowice. Udało się wszystko, frekwencja na trybunach, wynik i poziom zawodów oraz płyta

Zwycięstwo i coś więcej - STK GKS wygrywa z V-ce Liderem.

Faworyzowany KS Polkowice został zatrzymany przez zdeterminowany zespół STK GKS Kobierzyce. Podopieczni trenera Krzykowskiego prowadzili nawet w rozmiarze 3:1 – do tego nie wykorzystując jeszcze rzutu karnego w 18’ minucie.

W walce o Puchar Polski z Foto Higieną Gać.

W Ćwierćfinale Pucharu Polski strefy Wrocławskiej STK GKS Kobierzyce zmierzy się z III-ligową Foto Higieną Gać. Termin rywalizacji wyznaczony został na środę 1 kwietnia, gospodarzem będzie nasz Klub.

Sponsorzy i prtnerzy